« Späť Február 2019 Vpred »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
        1
* Podujatie
Podujatie
Čas: 14:00
\"Detský Disneyland\" - atrakcie pre deti
2
* Florbal
Florbal
Čas: 8:00
Regionálna liga dorasteniek/junioriek o postup na MSR, florbal

* Basketbal
Basketbal
Čas: 18:00
BK04 - Inter Bratislava, basketbal, extraliga muži
3
* Basketbal
Basketbal
Čas: 9:00
BK04 - Svit, basketbal, žiaci

* Hokej
Hokej
Čas: 13:30
HK SNV - Bardejov, liga kadetov

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Harichovce-Rudňany

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Gelnica-Olcnava

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Kluknava-Krompachy
4 5 6 7 8 9
* Basketbal
Basketbal
Čas: 9:00
BK04 - Svit, basketbal, starší žiaci

* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJ Tatran SNV A - Fiľakovo A, extraliga muži

* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
Starší dorast FK NOVES- Rudňany

* Volejbal
Volejbal
Čas: 12:00
VK - Kežmarok, volejbal, juniorky

* Futbal
Futbal
Čas: 13:00
Mladší dorast FK NOVES- Smižany

* Kolky
Kolky
Čas: 15:00
TJ Tatran SNV B -Fiľakovo B , 1.liga východ

* Florbal
Florbal
Čas: 17:30
Young Arrows - ATU Košice, florbal, extraliga muži
10
* Basketbal
Basketbal
BK04 - Žilina, basketbal, starší žiaci

* Florbal
Florbal
Young Arrows - Lipany, florbal, starší žiaci

* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ Tatran SNV - Trstená, dorastenecká liga

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Olcnava-Kluknava

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Rudňany-Gelnica

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Hrabušice-Harichovce
11 12 13 14 15 16
* Basketbal
Basketbal
Čas: 10:00
BK04 - Košice, basketbal, žiaci

* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
Dospelí FK NOVES- Poprad

* Futbal
Futbal
Čas: 13:00
Starší dorast FK NOVES- Odorín

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Gelnica-Hrabušice

* Hokej
Hokej
Čas: 15:00
HK SNV - Žilina, extraliga dorastu

* Futbal
Futbal
Čas: 15:00
Mladší dorast FK NOVES- Nálepkovo

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Kluknava-Rudňany

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Krompachy-Olcnava
17
* Hokej
Hokej
Čas: 10:30
HK SNV - Žilina, extraliga dorastu
18 19 20 21 22 23
* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJTatran SNV A - Trenčín, extraliga muži

* Basketbal
Basketbal
Čas: 11:00
BK04 - Kežmarok, basketbal, mladší mini žiaci

* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
Dospelí FK NOVES-Lokomotíva Košice

* Futbal
Futbal
Čas: 13:00
Starší dorast FK NOVES-Teplička n.H.

* Kolky
Kolky
Čas: 15:00
TJ Tatran SNV B -Veľký Šariš, 1. liga východ

* Florbal
Florbal
Čas: 15:00
Kométa - Prešov, florbal, extraliga ženy

* Futbal
Futbal
Čas: 15:00
Mladší dorast FK NOVES-Odorín

* Florbal
Florbal
Čas: 18:00
Young Arrows - ŠK Lido Prírodovedec, florbal, extraliga muži
24
* Basketbal
Basketbal
Čas: 9:00
BK04 - Poprad, basketbal, mladší žiaci

* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ Tatran SNV - Rimavská Sobota, dorastenecká liga

* Florbal
Florbal
Čas: 13:00
Kométa - Michalovce, florbal, extraliga ženy

* Hokej
Hokej
Čas: 13:30
HK SNV - Detva, liga kadetov

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Rudňany-Krompachy

* Basketbal
Basketbal
Čas: 16:00
ŠKBD - Poprad, basketbal, mladšie žiačky

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Hrabušice-Kluknava

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Harichovce-Gelnica
25 26 27
* Basketbal
Basketbal
Čas: 8:00
Krajské kolo v basketbale žiačok ZŠ
28
* Basketbal
Basketbal
Čas: 8:00
Krajské kolo v basketbale žiakov ZŠ
     
Športoviská
Futbalový štadión
Kolkáreň
Športová hal - Florbal
Športová hala - Basketbal
Športová hala - Futbal
Športová hala - Hádzaná
Športová hala - Iné
Športová hala - Volejbal
Tenisové kurty
Zimný štadión