« Späť September 2018 Vpred »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
          1
* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ Tatran SNV A - Žarovica, extraliga muži

* Kolky
Kolky
Čas: 13:30
TJ Tatran SNV B - Kremnica, 1.liga východ
2
* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES - Prešov, I.liga mladších žiakov U13 a U12
3 4
* Hokej
Hokej
Čas: 17:00
HK SNV - HK ŠKP Poprad, extraliga dorastu
5
* Hokej
Hokej
Čas: 17:00
HK SNV - HK ŠKP Poprad, extraliga dorastu
6 7 8
* Shorttrack
Shorttrack
Čas: 8:00
STEZ CUP olympijske nádeje, preteky v short treck-u

* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES - Giraltovce, II. liga starších a mladších dorastencov

* Florbal
Florbal
Čas: 18:00
Young Arrows - Nižná, florbal, extraliga muži
9
* Shorttrack
Shorttrack
Čas: 8:00
STEZ CUP olympijske nádeje, preteky v short treck-u

* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES-FC Košice, I.liga starší žiaci U15 a U14

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie
10 11 12 13 14 15
* Volejbal
Volejbal
Čas: 8:00
Volejbalový turnaj junioriek

* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES-Lokomotíva Košice, II. liga starších a mladších dorastencov

* Florbal
Florbal
Čas: 18:00
Kométa - Nitra, florbal, extraliga ženy
16
* Volejbal
Volejbal
Čas: 8:00
Volejbalový turnaj žiačok

* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ Tatran SNV - Trstená,dorastenecká liga

* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES-Liptovský Mikuláš, II.liga žien

* Florbal
Florbal
Čas: 16:00
Kométa - Hurikán Bratislava, florbal, extraliga ženy

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie
17 18 19 20 21
* Hokej
Hokej
Čas: 17:30
HK SNV - HC Topolčany, 1.liga muži
22
* PC Hry
PC Hry
Čas: 8:00
Paragon Esports Tournament - \\\\\\\"DNI GAMINGU\\\\\\\"

* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJTatran SNV A - Rimavská Sobota, extraliga muži

* Hokej
Hokej
Čas: 15:00
HK SNV - MHKM Skalica, extraliga dorastu

* Kolky
Kolky
Čas: 15:00
TJ Tatran SNV B - Jelšava, 1. liga východ

* Futbal
Futbal
Čas: 15:00
FK NOVES-Plavnica, III.liga Dospelí
23
* PC Hry
PC Hry
Čas: 8:00
Paragon Esports Tournament - \\\\\\\"DNI GAMINGU\\\\\\\"

* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES-Poprad, I.liga starší žiaci U15 a U14

* Hokej
Hokej
Čas: 10:30
HK SNV - MHKM Skalica, extraliga dorastu

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie
24 25 26 27 28
* Hokej
Hokej
Čas: 17:30
HK SNV - HK 95 Považská Bystrica
29
* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES - Galaktik Košice, II. liga starších a mladších dorastencov
30
* Futbal
Futbal
Čas: 10:00
FK NOVES - Vranov n.T., I.liga mladších žiakov U13 a U12

* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ Tatran SNV - Podbrezová B,dorastenecká liga

* Hokej
Hokej
Čas: 10:30
HK SNV - HC Košice, extraliga dorastu

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie
Športoviská
Futbalový štadión
Kolkáreň
Športová hal - Florbal
Športová hala - Basketbal
Športová hala - Futbal
Športová hala - Hádzaná
Športová hala - Iné
Športová hala - Volejbal
Tenisové kurty
Zimný štadión