« Späť Február 2020 Vpred »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
          1
* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
FK SNV - Lipany, dospelí

* Basketbal
Basketbal
Čas: 11:00
BK04 - Rožňava, basketbal mladší žiaci

* Basketbal
Basketbal
Čas: 14:30
BK04 - Abovia Košice, basketbal kadeti

* Futbal
Futbal
Čas: 17:00
Krompachy - Svit, dospelí

* Basketbal
Basketbal
Čas: 18:00
BK04 - Handlová, basketbal extraliga muži
2
* Basketbal
Basketbal
Čas: 10:00
BK04 - TYDAM Košice, basketbal kadeti

* Florbal
Florbal
Čas: 12:00
Kométa, florbalový turnaj juniorky

* Hokej
Hokej
Čas: 13:30
HK SNV - Liptovský Mikuláš, liga kadetov

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Kluknava - Harichovce

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Kluknava - Harichovce, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Sp. Vlachy - Nálepkovo

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Sp. Vlachy - Nálepkovo, krajská futbalová liga

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Rudňany - Olcnava, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Rudňany - Olcnava

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Rudňany - Olcnava, krajská futbalová liga
3 4 5
* Basketbal
Basketbal
Čas: 18:00
BK04 - Žilina, basketbal extraliga muži
6 7
* Hokej
Hokej
Čas: 9:00
Majstrovstvá Slovenska, hokej veteráni

* Futbal
Futbal
Čas: 19:00
Olcnava - Harichovce, krajská futbalová liga
8
* Futbal
Futbal
Turnaj SOFZ

* Hokej
Hokej
Čas: 9:00
Majstrovstvá Slovenska, hokej veteráni

* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJ TATRAN SNV \"A\" - Inter Bratislava, extraliga muži

* Kolky
Kolky
Čas: 15:00
TJ TATRAN SNV \"B\" - Jelšava, 1. liga východ

* Futbal
Futbal
Čas: 17:00
Hrabušice - Rudňany

* Futbal
Futbal
Čas: 19:00
Kluknava - Sp. Vlachy
9
* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ TATRAN SNV - Košice, dorastenecká liga

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Poráč - Teplička n. Hornádom, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Hnilčík - Markušovce, krajská futbalová liga

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Letanovce - Prakovce, krajská futbalová liga
10 11 12 13 14 15
* Podujatie
Podujatie
Čas: 7:00
Súťaž Hasičov

* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJ TATRAN SNV \"A\" - Modranka, extraliga muži

* Basketbal
Basketbal
Čas: 14:00
ŠKBD - TYDAM Košice, basketbal juniorky

* Florbal
Florbal
Čas: 17:00
Young Arrows - Žilina, florbal extraliga muži
16
* Florbal
Florbal
Čas: 10:00
Young Arrows - FBC Mikuláš Prešov, florbal juniori

* Kolky
Kolky
Čas: 10:00
TJ TATRAN SNV - Veľký Šariš, dorastenecká liga

* Hokej
Hokej
Čas: 13:30
HK SNV - Trebišov, liga kadetov

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Nálepkovo - Rudňany

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Nálepkovo - Rudňany, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Harichovce - Sp. Vlachy, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Harichovce - Sp. Vlachy

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Hrabušice - Kluknava, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Hrabušice - Kluknava
17 18 19 20 21 22
* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
FK SNV - TUKE Košice, dospelí

* Florbal
Florbal
Čas: 15:00
Young Arrows - FBC Mikuláš Prešov, florbal dorast

* Kolky
Kolky
Čas: 15:00
TJ TATRAN SNV \"B\" - Šemša, 1. liga východ

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Florbal
Florbal
Čas: 18:00
Kométa - Pruské, florbal extraliga ženy
23
* Florbal
Florbal
Čas: 10:00
Young Arrows - ATU Košice, florbal starší žiaci

* Florbal
Florbal
Čas: 13:00
Kométa - Nitra, florbal extraliga ženy

* Futbal
Futbal
Čas: 14:30
Sp. Vlachy - Hrabušice

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Rudňany - Harichovce, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 16:30
Rudňany - Harichovce

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Olcnava - Nálepkovo, krajská futbalová liga

* Futbal
Futbal
Čas: 18:30
Olcnava - Nálepkovo
24 25 26 27 28 29
* Kolky
Kolky
Čas: 11:00
TJ TATRAN SNV \"A\" - Trenčín, extraliga muži

* Futbal
Futbal
Čas: 11:00
FK SNV - Liptovský Hrádok, dospelí

* Veko
Veko
Čas: 17:30
Verejné korčulovanie

* Basketbal
Basketbal
Čas: 18:00
BK04 - Komárno, basketbal extraliga muži
 
Športoviská
Futbalový štadión
Kolkáreň
Športová hal - Florbal
Športová hala - Basketbal
Športová hala - Futbal
Športová hala - Hádzaná
Športová hala - Iné
Športová hala - Volejbal
Tenisové kurty
Zimný štadión