Ceragem

Ceragem Master

Je automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným jadeit kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu všetkých členov rodiny. Toto zariadenie pomocou vnútorného projektora pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice, uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, ukľudňuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie CCHI (či).

Telefón : +53 41 66 354

Účinky na telo

Krížová oblasť

Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi.

Šija

Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi.

Brucho

Trojbodové a deväťbodové projektory zľahka masírujú brušnú oblasť, a tým napomáhajú zmierniť bolesti brucha a odstraňujú kŕče.

Nohy

Infračervené lúče prenikajúce do kĺbov a svalov nôh, zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.

Východné liečebné metódy

Masážne lôžko Ceragem-E je výsledkom dlhoročnej práce vedcov, lekárov a konštruktérov. Základom lôžka je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód Ďalekého východu a technológie 21. storočia.

Epoxid – karbónový panel

Epoxid – karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie, cchi /či/ a zlepšenie krvného obehu).

Automatická prevádzka

Epoxid – karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie cchi /či/ a zlepšenie krvného obehu).

Infračervené lúče

Infračervené lúče majú veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus a nemá vedľajšie účinky. Optimálne pôsobenie infračervených lúčov je zabezpečené vnútornými a vonkajšími projektormi, a taktiež epoxid-karbónovými panelmi umiestnenými v hlavnom a v prídavnom matraci lôžka. Vonkajšie projektory umožňujú prenikanie infračervených lúčov do všetkých častí ľudského tela. Epoxid-karbónové panely umiestnené v hlavnom a v prídavnom matraci, taktiež generujú infračervené lúče, čím zvyšujú celkovú účinnosť pôsobenia masáže na celé telo, vrátane končatín.